Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Strona główna

Czytaj więcej

Wiadomości

Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki świętowały grupa II i III

Zakończenie roku szkolnego - Żegnamy Kochani

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice

Pożegnanie przedszkola to ważne wydarzenie dla nas wszystkich, dla Was moje kochane dzieci, dla Rodziców i wszystkich pań z przedszkola.

To czas, który skłania do refleksji i przemyśleń. W tym roku jest on wyjątkowo trudny i niezwykły. Jest nam niezmiernie przykro, że Pandemia uniemożliwiła zorganizowanie uroczystego zakończenia roku szkolnego, obchodzonego w gronie nas wszystkich dzieci, rodziców i całego personelu przedszkola.

Moje kochane Dzieci

Przez kilka lat wspólnego pobytu w przedszkolu mieliśmy możliwość obserwowania jak rośniecie, jak zdobywacie coraz to nowe umiejętności, jak zdobywacie nowe doświadczenia, wiedzę i odkrywacie swoje talenty.

Kiedy po raz pierwszy przyszliście do przedszkola byliście tzw. „maluszkami”, często nieporadni, zagubieni a czasem zapłakani. Teraz jesteście odważni, samodzielni i pełni różnorodnych ciekawych pomysłów, chętni i gotowi do podjęcia nowych wyzwań w szkole.

Mamy nadzieję, że lata spędzone w przedszkolu będą dla Was miłymi wspomnieniami, że zachowacie je głęboko w sercu i pamięci.

Dziękujemy Wam drogie dzieci za wasz codzienny szczery uśmiech, za radość, spontaniczność i entuzjazm,  jakimi nas obdarowywaliście  każdego dnia. chcielibyśmy, aby ta dziecięca radość i uśmiech zawsze i wszędzie Wam towarzyszyła, abyście w szkole spotkali dużo fajnych kolegów i koleżanek, abyście do szkoły chodzili z radością i przyjemnością.

Drodzy Rodzice

Składamy Wam serdeczne podziękowanie za wspólnie spędzony czas, za współpracę i zaangażowanie, za każdą życzliwość i każde dobre słowo. Życzymy udanego letniego wypoczynku w tym trudnym reżimowym czasie, dużo słońca i spokoju. A Wam kochane dzieci nowych wspaniałych przyjaźni, wiele sukcesów i dużo satysfakcji z dalszej nauki.

Dyrektor

Mariola Wachowiak

wraz personelem Przedszkola nr 31

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

wrzesień 2020
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SO
ND
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Slajdy

back to top